background

Za nami tegoroczna edycja konkursu "Na początku było Słowo" - nietypowa, wyjątkowa.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Ze względów pandemicznych nie zdecydowaliśmy się w tym roku na organizowanie uroczystej gali, mamy jednak nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się spotkać zarówno na konkursie czytania, jak i na rozdaniu nagród.

Nagrody i dyplomy będą do odebrania w naszym sekretariacie lub dostarczone do Waszych szkół w ostatnim tygodniu roku szkolnego.

WYNIKI KONKURSU 2021

Jest nam niezmiernie miło zaprosić do udziału w konkursie
"Na początku było Słowo".

Jest to już VIII edycja konkursu, organizowana od tego roku wspólnie przez Niepubliczne Chrześcijańskie Liceum  Ogólnokształcące "Uczeń" oraz Niepubliczną Chrześcijańską Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 "Uczeń", oczywiście we współpracy ze stowarzyszeniem "Szersze Horyzonty".

W tej edycji część zmagań z wykorzystaniem technologii :)

Już wkrótce na tej stronie będzie dostępny regulamin konkursu.

TERMINY KONKURSU:

Konkurs kaligraficzno-plastyczny - nadsyłanie prac do 15 kwietnia 2021 (zgłoszenia 1-31 marca 2021).

Konkurs pięknego czytania wersetów biblijnychnadsyłanie nagrań do 15 kwietnia 2021 (zgłoszenia 1-31 marca 2021);
dla uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych możliwość czytania w języku angielskim.

Gra miejska28 maja 2021 klasy 0-3 SP,  2 czerwca 2021 klasy 4-8 SP oraz szkoły ponadpodstawowe i ponadgimnazjalne (zgłoszenia 16 kwietnia-15 maja 2021).

Uroczysta gala18 czerwca 2021.

Bardzo prosimy o dostarczenie zgody na udział w konkursie do każdego etapu osobno:
- zgoda na udział w konkursie kaligraficzno-plastycznym - razem z pracą;
- zgoda na udział w konkursie pięknego czytania - skan umieszczony w folderze z nagraniem:
- zgoda na udział w grze miejskiej - w dniu gry przed jej rozpoczęciem.

Zgoda na udział i przetwarzanie danych osobowych

Rejestracja uczestników konkursu kaligraficzno-plastycznego
oraz konkursu pięknego czytania

Regulamin - klasy 4-8 i starsze Rejestracja - klasy 4-8