OGŁOSZENIE

W związku z obecną sytuacją epidemiczną oraz niepewnością, co do dalszgo rozwoju sytuacji, z przykrością podjęliśmy decyzję o odwołaniu w tym roku szkolnym II etapu (czytanie) i III etapu konkursu (gra miejska).

Jednocześnie postanowiliśmy przeprowadzić I etap (konkurs kaligraficzno-plastyczny) w nieco odmiennej formule.

Do 30 kwietnia przyjmujemy zdjęcia lub skany wykonanych ręcznie prac (nie może być grafika komputerowa). Prace muszą być wykonane do wersetów podanych w kanonie (regulamin konkursu), opisane i przesłane wraz ze zgodą na udział i przetwarzanie danych na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W konkursie wezmą też udział prace, które dotarły do nas pocztą w formie papierowej, jednak w związku z zamknięciem placówek nie możemy zagwarantować odebrania przesyłek z poczty.

Prace oceni komisja konkursu. Wzorem poprzednich lat przeprowadzone zostanie również głosowanie na Facebooku.

Z nadzieją spoglądamy jednak w przyszłość, że w kolejnym roku uda nam się przeprowadzić konkurs w całości.

Jest nam niezmiernie miło zaprosić do udziału w konkursie
"Na początku było Słowo".

Jest to już VII edycja konkursu, ale pierwsza organizowana przez Niepubliczne Chrześcijańskie Liceum  Ogólnokształcące "Uczeń" (poprzednie edycje organizowane były przez nasze gimnazjum), oczywiście we współpracy ze stowarzyszeniem "Szersze Horyzonty".

Terminy konkursu:

Konkurs kaligraficzno-plastyczny - zgłoszenia 2-27 marca 2020

Konkurs pięknego czytania wersetów biblijnych: 29 kwietnia 2020 (klasy 0-3 SP - 28 kwietnia 2020)
(zgłoszenia 2-27 marca 2020);
dla uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych możliwość czytania w języku angielskim)

Gra miejska: 29 maja 2020 (klasy 0-3 SP - 27 maja 2020)
(zgłoszenia 27 kwietnia-15 maja 2020)

Uroczysta gala: 19 czerwca 2020

Bardzo prosimy o dostarczenie zgody na udział w konkursie do każdego etapu osobno:
- zgoda na udział w konkursie kaligraficzno-plastycznym - razem z pracą;
- zgoda na udział w konkursie pięknego czytania - w dniu konkursu przed wejściem na salę:
- zgoda na udział w grze miejskiej - w dniu gry przed jej rozpoczęciem.

Zgoda na udział i przetwarzanie danych osobowych

Rejestracja uczestników konkursu kaligraficzno-plastycznego
oraz konkursu pięknego czytania